Malaga – Plaża Pedregalejo – Tapas w Pez Tomillo

Nasz pierwszy wieczór w Maladze i pierwszy spacer po plaży Pedregalejo zakończyliśmy kolacją w Restauracji Pez Tomillo, którą z czystym sercem możemy polecić!

Restauracja ta położona jest na samym początku plaży Pedregalejo (patrząc od strony centrum), zaraz za małym parkiem otaczającym El Balneario. Ma bardzo przyjemny taras z widokiem na plażę – niestety trzeba na tarasie rezerwować miejsca, bo są bardzo popularne. My zdecydowaliśmy się na tę restaurację spontanicznie, więc zaproszono nas do środka, gdzie też było bardzo miło, bo wystrój jest ładny i przytulny. Zamówiliśmy kilka tapas z karty, wszystkie były pyszne! Co nas trochę zdziwiło, to japońskie wpływy w menu – później odkryliśmy, że w Maladze jest w ogóle ponadprzeciętnie dużo restauracji japońskich. Dodam tylko, że ta kombinacja hiszpańsko – japońska w Pez Tomillo bardzo nam przypadła do gustu!

Bardzo miła obsługa. Na koniec kolacji poprosiłam o mały kieliszek czegoś mocniejszego na trawienie i nie zostało to doliczone do rachunku.

 

To  są zapiski  z podróży do Andaluzji, która odbyła się w sierpniu 2018. Podóżowaliśmy indywidualnie. tutaj cała lista miejsc, które moim zdaniem warto zobaczyć w Maladze, a tutaj cały plan podróży po Andaluzji.

Wszystkie zamieszczone tutaj opinie o miejscach  i lokakalach wyrażają tylko moją opinię i nie były sponsorowane.

Dodaj komentarz

Kochany Czytelniku, daj znać, jeśli podobało Ci się to, co przeczytałeś / przeczytałaś - będzie mi miło! Masz jakieś pytania, czy uwagi - wal śmiało i prosto z mostu!