Malaga – gdzie zjeść: Teteria Palacio Nazari

W poszukiwaniu smaków arabskich zdecydowaliśmy się na obiad w Teteria Palacio Nazari na starym mieście. Teteria to miejsce, gdzie serwowana jest herbata, a konkretniej taka arabska odmiana herbaty: zielona herbata zaparzona razem ze świeżą miętą i z dużą ilością cukru.

Teteria Palacio Nazari ma ładny wystrój i obsługa była bardzo miła dla naszej córki – mała dostała w prezencie pięknie zdobiony długopis, który nosiła przez cały urlop przy sobie jak kosztowne trofeum.

Samo jedzenie nas nie zachwyciło, potrawy słabo doprawione, suche i mdłe w smaku. Napoje wszystkie bardzo słodzone, nawet owocowe smoothie z dodatkiem cukru. Nawet nie robiliśmy zdjęć, bo nie mieliśmy motywacji.

Ze względu na wystrój i centralne położenie na starym mieście można tutaj wpaść na herbatę, ale na więcej nie polecamy.

 

To  są zapiski  z podróży do Andaluzji, która odbyła się w sierpniu 2018. Podóżowaliśmy indywidualnie. tutaj cała lista miejsc, które moim zdaniem warto zobaczyć w Maladze, a tutaj cały plan podróży po Andaluzji.

Wszystkie zamieszczone tutaj opinie o miejscach  i lokakalach wyrażają tylko moją opinię i nie były sponsorowane.

Dodaj komentarz

Kochany Czytelniku, daj znać, jeśli podobało Ci się to, co przeczytałeś / przeczytałaś - będzie mi miło! Masz jakieś pytania, czy uwagi - wal śmiało i prosto z mostu!