Malaga z lotu ptaka – panorama z tarasu AC Hotel Malaga

Świetną możliwością obejrzenia panoramy Malagi jest odwiedzenie baru na tarasie hotelu AC Hotel Malaga. Nam podobało się to tak bardzo, że byliśmy tam dwa razy 🙂

Za pierwszym razem byliśmy tam w niedzielę wieczorem, i wtedy aby dostać się na taras, trzeba było wykupić woucher za 8 euro, który potem można było wymienić w barze na dowolnie wybrany napój lub koktajl. Za drugim razem byliśmy tam w poniedziałek i wtedy wstępu nikt nie kontrolował, ale i tak pozwoliliśmy sobie na koktajle i małe co nieco na ząb.

Obok tarasu znajduje się restauracja, więc można też zjeść cały obiad lub kolację podziwiając jednocześnie piękną panoramę miasta.

Tak wygląda sam taras:

A takie widoki mogliśmy podziwiać:

A tutaj jeszcze zdjęcia z drugiegiej wizyty na tarasie… – nacykałam się tych zdjęć jak szalona, więc sobie je sobie tutaj wstawię, a co! w końcu to mój blog 🙂

 

To  są zapiski  z podróży do Andaluzji, która odbyła się w sierpniu 2018. Podóżowaliśmy indywidualnie. tutaj cała lista miejsc, które moim zdaniem warto zobaczyć w Maladze, a tutaj cały plan podróży po Andaluzji.

Wszystkie zamieszczone tutaj opinie o miejscach  i lokakalach wyrażają tylko moją opinię i nie były sponsorowane.

Dodaj komentarz

Kochany Czytelniku, daj znać, jeśli podobało Ci się to, co przeczytałeś / przeczytałaś - będzie mi miło! Masz jakieś pytania, czy uwagi - wal śmiało i prosto z mostu!