Panorama Malagi z diabelskiego młyna – Noria Mirador Princess

W poszukiwaniu pięknych widoków Malagi zdecydowaliśmy się też na przejażdżkę diabelskim młynem, który w Maladze nazywa się dumnie Noria Mirador Princess (mirador to „piękny widok”) i stoi na nadbrzeżu portowym.

Przejażdżka diabelskim kołem to dużo frajdy, zwłaszcza dla dzieci. Widoki były piękne, chociaż uważam, że koło stoi w trochę niefortunnym miejscu, a mianowicie tuż przy „technicznej” części portu, z parkingiem, jakimiś barakami i generalnie bardzo niereprezantycyjnymi widokami, przez co panorama miasta jednak trochę straciła na uroku. Dlatego dla fanów diabelskiego koła polecam, dla purystów estetycznych niekoniecznie. Stosunek jakości do ceny też jest nie do końca korzystny, więc jeśli ktoś podróżuje „budżetowo”, to są fajniejsze i tańsze miejsca na obejrzenie Malagi z góry.

 

To  są zapiski  z podróży do Andaluzji, która odbyła się w sierpniu 2018. Podóżowaliśmy indywidualnie. tutaj cała lista miejsc, które moim zdaniem warto zobaczyć w Maladze, a tutaj cały plan podróży po Andaluzji.

Wszystkie zamieszczone tutaj opinie o miejscach  i lokakalach wyrażają tylko moją opinię i nie były sponsorowane.

Dodaj komentarz

Kochany Czytelniku, daj znać, jeśli podobało Ci się to, co przeczytałeś / przeczytałaś - będzie mi miło! Masz jakieś pytania, czy uwagi - wal śmiało i prosto z mostu!